İçeriğe geç

Enduro Motosiklet Macerası (videolu)

Uzun zamandır motosikletlere ilgi duyuyorum ve özellikle de arazi sürüşü yapmayı fazlasıyla istiyordum. Motobike İstanbul fuarında, EnduroPark firmasıyla karşılaştığımda enduro yapmanın zamanı geldiğini fark ettim.

Beykoz’da bulunan EnduroPark‘ta, motosiklet kullanmayı bilmeseniz dahi eğitmenler her şeyi öğretiyorlar. Benim A2 ehliyetim olduğu için debriyajlı motosiklet kullanma konusunda yeterli deneyime sahiptim. Ancak daha önce enduro motosiklet kullanmadığım için alışmak amacıyla pratik yaptım.

İstanbul’da bu tür motosiklet etkinliklerini organize eden pek çok firma var. Diğerlerini denemediğim için kıyaslama yapmam doğru olmaz. Ancak Enduro Park‘ta fiyata dahil hizmetlerden bahsedersem; Motosiklet, yakıt, eğitim, ekipmanlar (diz, dirsek, omuz koruması, kask, kıyafetler, eldiven, bot…).

Fiyat Şubat 2018’de 300 Tl civarında. Elbette ülkemiz şartlarında pahalı denebilecek bir fiyat. Ancak imkanı olanların, kesinlikle deneyimlemesi gereken bir his olduğunu belirtmem gerekiyor. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte yaptığınızda üzerine saatlerce konuşacağınız sohbet konuları da çıkacaktır. En kısa zamanda tekrarını yapmak istiyorum 🙂

Tarih:Neler Yaptım?SporTüm postlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir