İçeriğe geç

iPhone 8 Nasıl Olacak?

Bundan 10 yıl önce markadan daha büyük üne sahip Apple Ceo’su Steve Jobs tarafından ortaya çıkartılan iPhone, bu yıl 10 yaşına giriyor.

10. yıl olmasından dolayı insanlarda büyük bir beklenti oluşmuş durumda, ancak Apple’ın bu beklentiyi karşılayabilmesi oldukça zor. Markayı büyük risklerle, büyük başarılara taşıyan başarılı ceo Steve Jobs’ın olmaması da bu önyargılı düşünce de etkili.

Her sene olduğu gibi yılın ilk yarısının sonlarına doğru yeni iPhone’a ait görseller sızdırılıyor. İlk olarak parmak izi sensörünün arka kısma taşınmış, kameraları da alt alta yerleştirilmiş bir model sızdırıldı. Kullanıcıların büyük kısmı bu cihazı fazla çirkin buldu ve Apple’ın sadelik anlayışına ters düştüğü için beğenmediklerini açıkladı.

Apple gerçekten iPhone 8’i bu şekilde yapmayı düşündü mü bilinmez. Ancak yakın zamanda yeni görsellerde sızdırıldı ve beklenen iPhone 8’e daha da yaklaşıldığı anlaşılıyor. İlk olarak göze çarpan detaylar, ince çerçeveler ve ekranın üzerindeki parmak izi okuyucu diyebiliriz. 

Eğer tasarımı beğendiyseniz iyi haber, Apple’ın tanıtacağı Iphone 8’in bu görsellerdeki telefon olma ihtimali çok yüksek. Kılıfına kadar her detayı özenle çizilen görsellerde şaşırtıcı detayda öndeki led flaş. Eğer Apple, Eylül ayında böyle bir iPhone tanıtırsa oldukça şaşırtıcı olacağa benziyor. Çünkü bu tür yeniliklere ilk olarak Androidli telefon üreticilerinde rastlamıştık.  Ayrıcı Apple’ın sadelik mottosuna pek uymuyor.

Kamera lenslerinin alt alta yerleştirilmesi başlangıçta çok tepki çeksede yeni iPhone tanıtıldıktan sonra eline alıp test eden insanlar Apple yine güzel bir telefon üretmiş diyeceğe benziyor. Umarım Apple Eylülde hepimizi heyecanlandıran bir iPhone ile karşımıza çıkar.

Tarih:Teknoloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir