Son zamanlarda Türk Lirasındaki değer kaybından dolayı akıllı telefon fiyatları ciddi şekilde arttı. Zaten pahalı olan iPhone modelleri ise erişilmesi güç hale geldi. Peki iPhone telefonunuzda depolama sorunu yaşıyorsanız çözüm ne? Cevabı bu yazıda 🙂

iPhone modellerinde SD kart yuvası olmadığı için ihtiyaç duyduğunuzda hafızasını arttıramıyorsunuz. Bu sebeple satın alırken, bütçenizin elverdiği en yüksek depolama seçenekli modeli almanızı tavsiye ederim. Bu arada aynı durumu Android‘te yaşasaydınız (ki çoğu modelde bulunan SD kart yuvası ile bu sorunu çözebilirsiniz :)) birkaç liraya aldığınız OTG adaptörü ile UBS belleğinizi kullanabilirsiniz.

Apple güvenlik prensipleri gereği telefona uyumlu aparatı kullanarak taksanız dahi her USB belleği okumuyor. Bunun için Apple tarafından onaylanmış cihazları kullanmanız gerekiyor. Ee tabi işin içine girince bu tür belleklere ciddi paralar ödemeniz gerekiyor. Ben de size görece uygun fiyata alınabilen, sorunsuz çalışan Eaget i66 USB Bellek ile bu sorunu nasıl çözdüğümü anlatacağım. 

Eaget i66 UBS Bellek ile iPhone, iPad ve iPod modellerinizden, karşılıklı veri aktarımını çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Neyse fazla uzatmaya gerek yok, zaten buraya kadar okuduğunuzdan da emin değilim. En iyisi bu konu hakkında tüm detaylardan bahsettiğim videoyu izleyebilirsiniz.


Selman Bozkır

2014 yılından bu yana ilgi duyduğum konular hakkında araştırmalar yaparak ve imkan buldukça deneyimleyerek, sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. Kişisel hesaplarımın yanı sıra 2018 yılında kurduğum MaceraHaritasi.com ile de seyahat ve doğa sporları hakkında içerikler üretiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir