İçeriğe geç

Kamp Yemek Seti Seçimi – Stanley Adventure Yemek Seti

İnsan evladının en önemli ihtiyaçlarından biri: Yemek! İhtiyacınız olanlar: ateş, yiyecek ve Stanley Yemek seti. 

Bir önceki yazıda Stanley’den bahsetmiştim. Temel gayesi müşterilerine uzun ömürlü ürünler sunmak ve tüm gücünü bu amaca harcayan bir firma. Firma, önceliğini uzun ömürlü ve sade ürünler üretmeye adamış. Öyle ki diğer markaların ilginç tasarımlarına benzer tasarımlar yapmak yerine “ben çizgimi bozmam” diyerek, yüzyılı aşkın süredir benzer tasarım çizgisini koruyor. Bu da sadece tasarıma çalışan, kullanıcı memnuniyetini atlayan markalara karşı bir adım öne geçmesini sağlıyor.

Yemek seti 10 parçadan oluşuyor ve 726 gram ağırlığa sahip. Çelik olduğunu düşündüğümüzde, bu şekilde birçok parçadan oluşan set için ideal ağırlık olduğunu söylemem gerekiyor. Tencerenin kapağında bulunan delikler sayesinde yemek, makarna vb. yiyeceklerinizin suyunu rahatlıkla süzebilirsiniz.

Yemek seti 2 adet 600ml’lik tabağa da sahip. BPA içermeyen, oldukça uzun ömürlü olacağına inandığım materyalden yapılmışlar. Sete dahil olan kepçe ve spatula’nın sapları sökülerek tencerenin içerisine sığıyor. Ayrıca tabakların kapaklarının üzerinde bulunan tırtıklı yüzeyi kesme tahtası olarak kullanabiliyorsunuz.

Kısaca Stanley Adventure yemek seti, yemek pişirmek için gerekli olan herşeyi içerisinde barındırıyor. Yanınıza çatal, kaşık almanız yeterli. İnceleme videosunu izlemek isterseniz ekliyorum. Satın almak için bu kısma tıklayabilirsiniz. Teşekkürler Kutupayisi.com !

Tarih:KampSporTüm postlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir