İçeriğe geç

Şubat ayı tavsiyeleri: kitap, film, müzik, etkinlik

Bu aydan itibaren her ayın başında, farklı konulardan tavsiyelerde bulunmaya karar verdim. Eğer sizin de tavsiyeleriniz varsa yorumlarda paylaşabilirsiniz. Hadi başlayalım!

https://youtu.be/mZP0o1J7dqE

Kitap

İki adet kitap tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Her ikisi de akıcı şekilde giden ve oldukça faydalı kitaplar.

Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri

Mehmet Genç tarafından kaleme alınan kitap, Rotasız Seyyah rumuzuyla sosyal medyada paylaşımlar yapan Mehmet Genç’in seyahat ettiği onlarca ülkede başına gelen olayları anlattığı keyifli bir kitap.

Şeytanlaşan İnsanlar

Şeytanlaşan insanlardan büyük zarar gören Nuri Demirdağ’ın torunu Adnan Nur Baykal tarafından yazılan kitap, Joseph Fouche ve Halet Efendi’nin olaylı hayatlarını anlatıyor.

Film

Netflix’in kendi yapımı olan Bird Box filmini tavsiye etmeye karar verdim. Dünyayı saran çok ilginç canlı(lar) tarafından pisikolojisi bozulan insanlar kendilerini öldürmeye başlıyor.

Müzik

Amerikalı onlarca şarkıcı tarafından seslendirilen şarkı, sosyal sorumluluk amacıyla yapılmış.

Mobil Uygulama

Türkiye ve dünya genelinden pek çok haber kaynağından çıkan haberleri tek bir uygulama üzerinden izlemek isterseniz Bundle uygulamasını kesinlikle tavsiye ederim.

Etkinlik

Her yıl yeni çıkan motosiklet ve ekipmanları yakından görmek ve deneyimlemek içn en iyi fırsat olan Motobike fuarı 21-24 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek.

Youtube Kanalı

Ekonomi hakkında güncel bilgiye ve haberlere erişmek, ekonomi jargonunu öğrenmek için Atilla Yeşilada Youtube Kanalı tam da size göre.

Website

Dünya’da neler olup bitiyor, teknoloji’de son gelişmeler neler diye merak ediyorsanız Dünya Halleri websitesi tam da size göre.

 

Tarih:Tüm postlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir