Bu aydan itibaren her ayın başında, farklı konulardan tavsiyelerde bulunmaya karar verdim. Eğer sizin de tavsiyeleriniz varsa yorumlarda paylaşabilirsiniz. Hadi başlayalım!

Kitap

İki adet kitap tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Her ikisi de akıcı şekilde giden ve oldukça faydalı kitaplar.

Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri

Mehmet Genç tarafından kaleme alınan kitap, Rotasız Seyyah rumuzuyla sosyal medyada paylaşımlar yapan Mehmet Genç’in seyahat ettiği onlarca ülkede başına gelen olayları anlattığı keyifli bir kitap.

Şeytanlaşan İnsanlar

Şeytanlaşan insanlardan büyük zarar gören Nuri Demirdağ’ın torunu Adnan Nur Baykal tarafından yazılan kitap, Joseph Fouche ve Halet Efendi’nin olaylı hayatlarını anlatıyor.

Film

Netflix’in kendi yapımı olan Bird Box filmini tavsiye etmeye karar verdim. Dünyayı saran çok ilginç canlı(lar) tarafından pisikolojisi bozulan insanlar kendilerini öldürmeye başlıyor.

Müzik

Amerikalı onlarca şarkıcı tarafından seslendirilen şarkı, sosyal sorumluluk amacıyla yapılmış.

Mobil Uygulama

Türkiye ve dünya genelinden pek çok haber kaynağından çıkan haberleri tek bir uygulama üzerinden izlemek isterseniz Bundle uygulamasını kesinlikle tavsiye ederim.

Etkinlik

Her yıl yeni çıkan motosiklet ve ekipmanları yakından görmek ve deneyimlemek içn en iyi fırsat olan Motobike fuarı 21-24 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek.

Youtube Kanalı

Ekonomi hakkında güncel bilgiye ve haberlere erişmek, ekonomi jargonunu öğrenmek için Atilla Yeşilada Youtube Kanalı tam da size göre.

Website

Dünya’da neler olup bitiyor, teknoloji’de son gelişmeler neler diye merak ediyorsanız Dünya Halleri websitesi tam da size göre.

 


Selman Bozkır

3 Mayıs 1999 tarihinde Bandırma’da doğdum. Lise’ye kadar standartlarda yaşadıktan sonra, yapmaktan zevk aldığım içerik hazırlama işine giriştim. Ekim 2015’te Youtube kanalımı açtım ve o günden bugüne dek pek çok alanda bilgilendirici keyifli videolar hazırladım. 2017 yılıyla birlikte liseden mezun oldum ve Haziran ayında gençler için başlattığım Akıl Fikir youtube kanalı projesini başlattım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir