Sosyal medya platformlarının yaygınlaşmasıyla, hem içerik üretmeye hem de yoğun bir şekilde tüketmeye başladık. İçerik üreticileri arasında ön plana çıkmak için farklı açılardan görüntüler aktarmak sizi bir adım ileri taşıyor. Bu konuda özellikle aksiyon kameralar için üretilen aksesuar yelpazesi sınırsız! Bu kez hem aksiyon kameralar hem de akıllı telefonlar için tasarlanmış bir boyunluğu test ediyoruz. 

Bisiklet videoları veya POV videolar çekerken sıklıkla kullanmayı tercih ettiğim göğüs aparatı ile kıyasladığım bir modeli inceliyoruz. Göğüs bandı, vücudunuza direkt temas ettiği için özellikle yaz aylarında rahatsız edici hale gelebiliyor. Bu aparatla birlikte kısa çekimler gerçekleştirmek gibi ihtiyaçlarınızı daha konforlu ve pratik şekilde halletmenizi sağlıyor. Özellikle kapladığı yer olarak da büyük avantaj sağlıyor. Daha fazla detayı merak ediyorsanız inceleme videosunu izleyebilirsiniz.


Selman Bozkır

2014 yılından bu yana ilgi duyduğum konular hakkında araştırmalar yaparak ve imkan buldukça deneyimleyerek, sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. Kişisel hesaplarımın yanı sıra 2018 yılında kurduğum MaceraHaritasi.com ile de seyahat ve doğa sporları hakkında içerikler üretiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir