İçeriğe geç

Works

Merhaba, yaklaşık 5 yıldır kendim, takipçilerim ve markalar için içerik üretiyorum. Sizlerle ürettiğim içerik çeşitleriyle ilgili örnekler paylaşıyorum.

İnceleme videoları

Ürün ve hizmetleri detaylı şekilde anlatan, objektif yorumlarla deneyimlerimi paylaştığım inceleme videoları hazırlıyorum. Bu videoları hazırlarken ürün/hizmeti tam anlamıyla test deneyimlemeye özen gösteriyorum.

Kutu açılış videoları

Ürünlerle ilgili marka hesaplarında paylaşılmak üzere ve kişisel hesaplarım için iki farklı tarza videolar hazırlıyorum. Kutu açılış videolarında ürünün kutu içeriğine göz atarken, teknik özellikleri ve tasarımıyla ilgili bilgileri paylaşıyorum.

Rehber videolar

Ürün/hizmetlerinizin sahip olduğu yeni nesil teknoloji ve özellikleri son kullanıcıya tanıtmak bazen zorlayıcı olabiliyor. Yanlış veya eksik aktarılan bilgiler satın alma sonrasında kullanıcılardan olumsuz geri bildirim alma sıklığını da arttırıyor. Böyle durumların önüne geçmek için rehber anlatım videoları hazırlıyorum.

Deneyim videoları

Satışı yapılan ürün veya hizmetlerin kullanıcılar tarafından tercih edilmesi için gereken konular: ürünün ne işe yaradığı ve ne zaman ihtiyaç duyulduğu… Eğer kullanıcılara ürün veya hizmetten nerede, nasıl yararlanabileceklerini iyi anlatırsak tercih etme olasılıkları artacaktır. Sattığımız şey bir ürün veya hizmet olarak görünse de aslında bunların hepsi deneyimin bir parçası. Güzel sonuçlanan deneyimse daha fazla müşteri demek.

Etkinlik videoları

Markaların gerçekleştirdiği etkinliklerle ilgili kısa videolar hazırlıyorum. Bu videolar markanızın, kullanıcılarla iletişim halinde olduğunu hatırlatmanın en güzel yöntemlerinden biri.

Markanız için Youtube kanalı!

Markalar için sadece kısa videolar değil ayrıca Youtube kanallarında paylaşacakları videolar da hazırlıyorum. Bu alanda Zoom İthalat ile yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Firmanın hedef kitlesine Youtube’da yayıncılık yaparak verimli ve etkin şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. Böylece kişilerden bağımsız şekilde markaya ait bir topluluğun varlığı sürdürülebilir bir pazarlama çalışmasının ortaya çıkmasını sağlıyor.