İçeriğe geç

Yeni Nesil Sapanlar – The Pocket Shot

Pek çoğumuz çocukluk yıllarında “V” şeklindeki ağaç dallarından sapan yapıp etrafta terör estirmiştir. Eee devir değişti, halen tahtayla olacak değil ya. Birçok farklı kullanım alanına sahip yeni sapanlar karşımızda! The Pocket Shot. 

Marka cebe sığan ve almışken bir tane alınsın birçok işe yarasın demiş olacak ki, birçok kullanım senaryosu mevcut. Bilye, ok vb. cisimlerden balık iğnesine kadar çeşitli senaryolar üretmek mümkün. 

Saniye de 106 metre (350 feet)  hıza ulaşabiliyor. Elbette sizin kas gücünüzle bağlantılı. Kutudan bir tane siyah lastikli Pocket Shot ve profesyonel versiyon (mavi renk)  lastik çıkıyor.

Yazının girizgahında belirttiğim gibi, The Pocket Shot’ın pek çok kullanım alanı mevcut. Ayrıca ben rahatıma düşkünüm derseniz, tutma kabzası ve bilek desteği gibi konforu arttıran aksesuarlar mevcut. Kısaca aksesuar sayısını arttırarak farklı kullanım senaryolarının üretilmesi sağlanmış.

Son sözü söyleyecek olursam; cepte rahatlıkla taşınabilir olması, farklı kullanım sartlarına uyum sağlaması ürünün artıları. Eksi yanı birçok üründe olduğu gibi ülkemizdeki dolar kuru ile fiyatının yüksek olması. Son olarak bunun bir oyuncak olmadığını ve yanlış amaçlar için kullanıldığında kötü sonuçlar doğuracağını bilmelisiniz.

http://https://youtu.be/qp0EObZIBbw

Sonuç: Başarılı! Zevkle oynamanız dileğiyle…

Tarih:Aklında olsun!

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir